-40%
215 ₴
129 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Каремати власного виробництва з якісного XPE (спіненого пінополіетилену) підвищеної щільності.
Пропонуємо оптові поставки безпосередньо зі складу.
Переваги карематів XPE:
Каремат має універсальне застосування: для військових і польових умов, туризму, походів, полювання і риболовлі, спорту і тренувань.
|
Для зручності зберігання і транспортування рекомендуємо придбати резинки-стяжки (продаються окремо) ➥ https://razminka.com.ua/g119228459-aksessuary-dlya-karematov |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип килимка | Каремат |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Довжина | 180 см |
| Ширина | 50 см |
| Товщина | 5 мм |
| Щільність матеріалу | 33 кг/м3 |
| Колір | Сірий |